Raadius Arhitektid OÜ on Eesti arhitektuuribüroo. Me koostame projekte huvitavamatele era-, äri- ja avalikele hoonetele Eestis ja Soomes. Lisaks arhitektuursele projekteerimisele teostame ka projektijuhtimist ja peatöövõttu. Samuti pakume eriosade projekteerimist väljakujunenud partnerite toel.

Ettevõtte juured ulatuvad aastasse 2016, kui Kaspar Stroom ja Egert-Priit Arus alustasid ühiseid projekte Raadius Inseneribüroo OÜ nime all. Aasta hiljem nägi ilmavalgust Raadius Arhitektid OÜ, mille nimekuju peamist tegevussuunda oluliselt selgemini iseloomustas kui varasem.

Käesolevaks ajaks on Raadiuse meeskond täienenud mitmete talendikate spetsialistidega ja saanud tohutult kogemust siseriiklikult olulistel objektidel. Meie arhitektide poolt teostatud tööd on saanud tunnustust nii klientide, arhitektide kui laiema avalikkuse poolt.

Meie klientideks on eraisikud, kohalikud omavalitsused ja ettevõtted Eestis ja Soomes. Miks me oleme kõrgelt hinnatud oma klientide poolt? Sest me viljeleme kaasaegset puhta joonega disaini, väärtustame kommunikatsiooni, peame tähtaegadest kinni ja mis peamine - meie töö tulemus on kvaliteetne.

Kaspar Stroom

PEAARHITEKT

Egert-Priit Arus

PROJEKTIJUHT

Hanna-Loore Õunpuu

ARHITEKT

Mari Ann Ainsar

ARHITEKT

Martin Niglas

ARHITEKT

Sten Suurmäe

EHITUSSPETSIALIST/PROJEKTIJUHT

Martin Daubaris

ARHITEKT

Anna Tedre

ARHITEKT

Mari Liis Markus

ARHITEKT

Liisa Sevakin

MAASTIKUARHITEKT

Kaarel Mikkal

ARHITEKT

Võta meiega ühendust

Telefon : +372 569 27772

E-post : info@raadius.ee